Βιωματικά εργαστήρια σε συνεργασία με το ΚΕΠΡΟΝΑΠ Ν. Πρέβεζας για τους μαθητές της Α’ και Β’ Τάξης του σχολείου με την υλοποίηση 2 προγραμμάτων παρέμβασης με το τίτλο “Το δέντρο της ζωής “και “ΕU DAP ξέρω τι ζητάω “αντίστοιχα που άπτονται σε ενδιαφέρουσες και καίριες θεματικές όπως ψυχική υγεία, ενδυνάμωση, αυτοφροντίδα, επικοινωνία,  αυτοέκφραση, επίλυση προβλημάτων, κ.α. Τα εργαστήρια θα συνεχιστούν σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς!Ευχαριστούμε  τον κ. Γεώργιο Γέρο ,κοινωνιολόγο, και την κ. Πασσατζόγλου ,ψυχολόγο του Κέντρου για τη συνεργασία,  την υποστήριξη και  την υλοποίηση των Δράσεων!