Τσικνοπέμπτη 2022

Όταν το σχολείο δίνει την ευκαιρία στους μαθητές να αυτενεργούν! Όταν οι μαθητές οργανώνουν συντονίζουν και ελέγχουν τις διαδικασίες με όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας!!!Όταν χαίρονται τις στιγμές γιατί προσφέρουν στη Σχολική κοινότητα!!!Έτσι λειτούργησε το μαθητικό συμβούλιο του Δεκαπενταμελούς σήμερα Τσικνοπέμπτη  που οργάνωσε έψησε και διέθεσε σουβλάκια για τους 160 μαθητές του σχολείου μας με απόλυτη τάξη και υπέρτατη ευθύνη και επαγγελματισμό !!! Με την αμέριστη βοήθεια και καθοδήγηση του ακούραστου Γυμναστή του σχολείου του κ. Στρογγυλού και του κ . Σφήκα ,μέλους του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων. Στη περίοδο του εγκλεισμού και της απομόνωσης που βιώνουμε εδώ και 2 Χρόνια  ήταν η σημερνή μέρα  μια όαση χαράς και ξεγνοιασιάς  που οργανώθηκε με το πέρας των μαθημάτων. Μπράβο   παιδιά μας κάνατε περήφανους!!!