Etwinning quality labels 2020-21

Για μια ακόμη χρονιά , πιστό στην παράδοση το 4ο Γυμνάσιο Πρέβεζας υποδέχεται την αναγνώριση και την επιβεβαίωση των κόπων συνεργατικής δουλειάς 2 χρόνων. 2  χρόνια σε δύσκολους καιρούς με εγκλεισμούς και on -line teaching , που σε πείσμα όλων των δυσκολιών κατόρθωσε να υλοποιήσει πλήθος δραστηριοτήτων στο πλαίσιο του Προγράμματος Erasmus+ , Etwinning Project , Eco-Herit@ge Matters .Η άριστη συνεργασία μεταξύ των μελών της παιδαγωγικής ομάδας , όλοι οι εκπαιδευτικοί την έλαβαν , και των καταπληκτικών μαθητών μας , μελών του Eco – Club του σχολείου  καθώς και των εταίρων μας δεν θα μπορούσε να έχει άλλο αποτέλεσμα . Τους ευχαριστώ από καρδιάς ‘για το ταξίδι ‘ που μας έφτασε στην ‘Ιθάκη μας ‘ και συνεχίζουμε , Eco -Herit@ge Matters 2 και ας ελπίσουμε φέτος να μπορέσουμε να πραγματοποιήσουμε δια ζώσης συνεδρίες και εργαστήρια σε όλες τις χώρες και στα σχολεία του προγράμματος!!! 6 quality labels have just reached the members of the Pedagogical team of our school working on the Erasmus+ /Etwinning Project Eco -Herit@ge matters !!! Thank you all , teachers and pupils involved and the dearest partners that we are hoping to meet in person this year !!! Thank you Etwinning for giving us this great chance to be members of this amazing community !!!