Ενισχύστε την προσπάθεια μας για το διαγωνισμό του European school radio

Το 4ο Γυμνάσιο Πρέβεζας και η ομάδα Ραδιοφώνου δημιούργησε σποτάκι για το διαγωνισμό του European school radio με τον τίτλο “Τα ταξίδια είναι ζωή ”

1.πατηστε το σύνδεσμο
2.Βρειτε το σχολείο μας ( μπορείτε να το βρείτε ευκολότερα πατώντας το φίλτρο Γυμνάσια)
3.  με τον αριθμό 7231
Ψηφίζετε για το ραδιοφωνικό μήνυμα
Και με τον αριθμό 7340 ψηφίζετε για το τραγούδι
4.Ακουστε το ταξίδι μας
5 .Πατήστε like (Καρδούλα)
Σας ευχαριστούμε που θα ενισχύσετε  την προσπάθεια των μαθητών μας και το “ταξίδι  τους “στον καιρό της Πανδημίας!!!!

ακολουθώντας το σύνδεσμο και ακολουθώντας τα εξής βήματα

1.πατηστε το σύνδεσμο
3.  με τον αριθμό 7231
Ψηφίζετε για το ραδιοφωνικό μήνυμα