ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ 2018

Χριστουγεννιάτικη γιορτή στο 4ο Γυμνάσιο Πρέβεζας με απονομές ετικετών ποιότητας σε έργα etwinning στους μαθητές μας κατά το περασμένο σχολικό έτος 2017-18 ! Κάλαντα από όλη την Ελλάδα , κεράσματα από το σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, εικόνες από το πρόσφατο ταξίδι μας στη Γροιλανδία και πολλές ευχές από όλους μας !Ευχαριστούμε όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους , το Διευθυντή Δ.Δ.Ε. Πρέβεζας , κ. Καμπουράκη , την κ. Ελπίδα Παπαδημητρίου , τους γονείς , το Σύλλογο Διδασκόντων , το Σύλλογο Γονέων και τη μουσικό μας Θάλεια  Βαγγέλη  που με μεράκι και ενθουσιασμό επιμελήθηκε για άλλη μια φορά την εκδήλωση αυτή ! Καλά Χριστούγεννα σε όλους , με υγεία και ευτυχισμένες στιγμές κατά το νέο έτος που ξεπροβάλλει , το 2019 !!!